Семинар 3

Мовна школа "ЛІК" проводить професійну підготовку викладачів, навчаючи їх комунікативного підходу, одному з найпотужніших методів в мовній освіті, метою якого є навчити студентів вільно орієнтуватися в іншомовному середовищі.

Із самого відкриття школи ми працюємо як професійний заклад з підготовки викладачів. Перша така подія відбулася ще в 1994 році - всеукраїнський методичний семінар за підтримки провідних міжнародних освітніх центрів. Із того часу ми постійно проводимо відкриті семінари з комунікативної методики, лекції та тренінги для викладачів іноземних мов середніх шкіл та приватних курсів.

Протягом довгої історії школи нашими тренерами є знані автори підручників,викладачі європейських університетів і всесвітніх мовних мереж.

Із 2015 року  в мовній школі "ЛІК" діють регулярні меетодичні курси для викладачів англійської мови, які ведуть до кваліфікації міжнародного рівня. Курс відкриває нові аспекти навчання з використанням автентичних сучасних матеріалів як для вчителів-початківців, так і для досвідчених викладачів  та демонструє нові несподівані перспективи у

професії викладача іноземної мови.

 Вчитися ніколи не пізно – золоте правило для всіх без винятку людей. Навіть, якщо мова заходить про вчителів. Життя навколо нас постійно змінюється і потрібно встигати за всіма сучасними віяннями і змінами, щоб залишатись висококваліфікованим фахівцем.

 Наш лінгвістичний центр в Ужгороді пропонує вам пройти перепідготовку вчителів англійської мови. Якщо у вас є хороші знання англійської мови, то чому б не скористатися цим і не стати вчителем іноземної мови в приватній школі? Для викладання диплом є необхідним. На жаль, він є не у всіх. Але якщо ви чудово знаєте мову, а відсутність диплома в потрібній області єдина перешкода, ми із задоволенням допоможемо вам з вирішенням цього питання!

 Пропоновані курси перепідготовки вчителів Ужгород, відмінно підійдуть тим людям, хто додатково бажає стати вчителем ще однієї іноземної мови. Кожен бажаючий зможе придбати нові знання і поглибити вже існуючі. Ну а наш практичний курс перепідготовки вчителів англійської мови в Ужгороді нікого не залишити байдужим! Постійне спілкування, відкриття нових методик викладання та багато іншого чекають на вас прямо зараз!

 

Підготовка до ТКТ, CELTA, IHCTL (модульні програми, семінари по 

комунікативній методиці). Кваліфікаційні тренінгові програми у 

партнерстві з International House.

По закінченні тренінгової програми викладачі матимуть змогу:

  • використовувати принципи та техніки комунікативного викладання 

       англійської мови при плануванні та проведенні занять;
  • урізноманітнити власне викладання;
  • аналізувати комунікативний підхід до викладання англійської з точки 

       зору студентів/учнів;
  • критично аналізувати та адаптувати підручники та методичні 

       посібники.


Важливим елементом тренінгової програми є практика викладання, 

під час якої вчителям надається можливість відтворити на практиці все, 

що вони вивчили на лекціях та семінарах.

Семинар 1

 

Наші контакти:

вул. Лучкая, 16 / 050-432-45-83 / 050-326-39-99