Мовна школа ЛІК – лідер у мовній освіті в Закарпатті, є незалежною мовною школою з 1993р. Мовна школа ЛІК надає широкий спектр послуг у вивченні іноземних мов у форматі позашкільної освіти, від початкового до найвищого рівня групах та індивідуально для дітей та дорослих, в тому числі у підготовці до спеціалізованих тестів та міжнародних мовних іспитів, корпоративне навчання. Ефективна професійна підготовка викладачів іноземних мов з комунікативним підходом одним з найпотужніших сучасних методів у мовній освіті, метою якого є навчити студентів вільно орієнтуватися в іншомовному середовищі.

Ми одні з перших в Україні почали практично використовувати й розповсюджувати комунікативний підхід ще в 90-х через проведення різних міжнародних конференцій, проектів за участі посольства США, Британської Ради, Ради Європи, європейських університетів). З 2000 року ми є партнером всесвітньої організації мовних шкіл International House. Викладачі школи мають кваліфікацію CELTA (Кембриджський університет) - всесвітньо визнана кваліфікація у викладанні англійської мови як іноземної, є авторами методичних розробок і підручників. Ми прагнемо надати найвищі стандарти мовної освіти та гарантуємо результат. Цікаве та ефективне навчання для дорослих і дітей. Загальна англійська, ділова мова, підготовка до міжнародних екзаменів - обирайте власну програму навчання у будь- який момент (навчальні групи відповідно до вашого поточного мовного рівня, індивідуальні програми).

Мови навчання: англійська, німецька, угорська, словацька, чеська, польська, французька, італійська, іспанська, російська та українська як іноземні.

LIK-WEB-2

Навряд чи хтось зможе сперечатися з твердженням, що знання іноземних мов, на сьогоднішній день є одною з обов'язкових якостей сучасної людини. Робота, подорожі – англійська потрібна скрізь. Якщо раніше вивчення англійської мови вважалося просто модним захопленням, то зараз це об'єктивна необхідність. Кордони між країнами розмиваються, і настає період глобалізації. Англійська мова вважається базою для успіхів у будь-якій галузі людської діяльності. Чому? Навіщо потрібні в Ужгороді курси англійської мови? Ми з задоволенням відповімо на ці питання!

У мережі Інтернет можна знайти будь-яку інформацію, на будь-яку цікаву для вас тематику. Інформація на зарубіжних сайтах часом дуже корисна, але вона часто подається англійською мовою. Щоб у вас не виникало складнощів з перекладом та правильним сприйняттям інформації і варто відвідувати курси англійської Ужгород. Різні конференції, налагодження бізнес-контактів, курси підвищення своєї професійної кваліфікації, поїздка за кордон – у всіх цих випадках необхідно знання міжнародної мови. Саме тому, все більша кількість людей прийшло до висновку, що англійська мова необхідна сучасній людині так само, як і кисень.

Згідно зі статистикою, добре знають мову не тільки ті, хто вчив її на «відмінно» під час отримання середньої та вищої освіти, але люди, які відвідували курси англійської мови Ужгорода. Справа в тому, що коли ви припиняєте практикуватися (що відбувається з більшою частиною випускників ВУЗів) за рік забувається велика частина з отриманих знань. Лише постійна практика допоможе не тільки зберегти, але і примножити ваші знання.

Ми у своїй навчальній діяльності використовуємо перевірені та ефективні методики. Перед тим, як почати курси іноземних мов, ми перевіряємо ваш рівень володіння мовою і розподіляємо студентів по групах. Таким чином, ми досягаємо максимальної якості навчання і вражаючих результатів у своїх студентів.

Ми допоможемо подолати одну з найстрашніших проблем: мовний бар'єр. Саме він часто руйнує всі мрії та прагнення людей, розчарованих я в своїх здібностях до навчання іноземним мовам.

Ми пропонуємо відмінну можливість навчитися вільно володіти англійською! Це надихаюча перспектива, чи не так? Курси англійської мови Ужгород це чудова можливість змінити своє життя в ліпшу сторону. Весь світ відкриється вам, і зітруться всі межі! Давайте зробимо це разом!

Наші контакти:  вул. Лучкая, 16 / 050-432-45-83 / 050-326-39-99