ДО УВАГИ СТАРШИХ ШКОЛЯРІВ ТА ЇХНІХ БАТЬКІВ 

Успішне складання FCE Test зараховується відповідно до листа Міністерства освіти і науки України як 12 балів з англійської мови (Державна Підсумкова Атестація). Цей тест рекомендується складати людям, які володіють англійською мовою на рівні, достатньому для повсякденного спілкування. Дане тестування також ідеально підходить для тих, хто планує в подальшому навчатися або працювати за кордоном або використовувати англійську мову у повсякденній діяльності.

FCE exam відповідає рівню Upper-Intermediate (B2 за шкалою CEFR). Успішне проходження First Certificate in English свідчить про володіння навичками, достатніми для вільного спілкування англійською мовою у різних сферах діяльності.

Переваги іспиту:

Коли здаєш тести TOEFL та IELTS, ти повинен мати на увазі, що термін дії їх сертифікатів закінчується через певний час, і потім доведеться проходити випробування знову. Якщо при прийомі на роботу або в навчальний заклад з тебе зажадають сертифікат FCE, то після закінчення терміну дії контракту або після закінчення навчання можна, скажімо так, зайти на друге коло. Тобто, ти зможеш влаштуватися на роботу в іншу фірму або продовжити навчання, використовуючи все той же сертифікат. Справа в тому, що сертифікат FCE видається безстроково, і в тебе буде можливість використовувати його в будь-який час.